هزینه ها و نحوه ارسال سفارش

هزینه ارسال مرسولات با توجه به نوع گزینه ارسال: پیک تهران ( مسافت، حجم و وزن مرسوله)، پست ( مسافت و حجم و وزن مرسوله) و تیپاکس ( مسافت و حجم و وزن مرسوله)، متغیر بوده و در زمان نهایی کردن سفارش در برگه تسویه حساب قابل مشاهده میباشد.

کلیه سفارش های ثبت شده در یکتامِد، در اولین ساعات روز کاری پردازش، بسته بندی و با توجه به مقصد و نوع گزینه انتخابی ارسال توسط مشتری، ارسال خواهد شد.

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت یکتامِد به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند.

کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. رسیدگی و پردازش سفارش‏‌هایی که در ساعت‏‌های غیرکاری (از ساعت ۱۷ تا ۹ صبح) ثبت می‌‏شوند، در اولین ساعت‌‏های کاری روز بعد و با اولویت بالاتر نسبت به سفارشات روز بعد انجام خواهد شد. ارسال سفارش های پستی تا ساعت ۱۳ هر روز همان روز تحویل پست و ارسال میشود. ارسال سفارش های تیپاکس تا ساعت ۱۵  پردازش همان روز تحویل تیپاکس میشود. ارسال سفارش های تهران از طریق پیک تا ساعت ۱۶ همان روز ارسال و در صورت درخواست ارسال فوری امکان ارسال پیک بررسی و به مشتری اعلام میشود. در کل ارسال سفارشات در کمتر از یک روز کاری انجام می گیرد.

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت یکتامِد به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند.

فاکتور کالاهایی که توسط فروشندگان در سایت عرضه می‌شود، در صورت درخواست خریدار توسط فروشنده ارسال می‌شود.

در صورت خرید اعتباری (استفاده از کد تخفیف یا ووچر) پس از نهایی شدن سبد، از نظر قانونی امکان اعمال تغییر در سبد خرید، و تغییر مبلغ فاکتور به دلایل انصراف از خرید، حذف یا تغییر کالا یا تعداد کالا وجود ندارد و اگر مشتری درخواست هرگونه تغییری را داشته باشد، ووچر یا کد تخفیف باطل خواهد شد و امکان برگرداندن مبلغ آن وجود ندارد.

در صورتی‌که یکتامِد تخفیف به شرط خرید تا سقف خاصی را اعلام کرد (Discount Voucher)، میزان خرید از کالاهای فروشندگان محاسبه نمی‌شود و این کالاها مشمول استفاده از این تخفیف‌ها نمی‌شوند.
نحوه برگشت از فروش کالاهای فروشندگان طبق رویه یکتامِد است، با این تفاوت که فروشنده مسئولیت هرگونه عدم مطابقت را به عهده می‌گیرد.
به کالاهای فروشندگان تخفیف سازمانی تعلق نمی‌گیرد.

اصالت کالا، قیمت ها و شرایط عودت

کلیه کالاهای عرضه شده در یکتامِد اصلی، نو و پلمپ شده هستند و یکتامِد به هیچ وجه کالای غیر اصلی، تقلبی، و کارکرده ارائه نمی‌‏کند.

قیمت های یکتامِد عموما مطابق با لیست قیمت شرکت های اصلی وارد کننده و گارانتی کننده کالا می باشد اما هدایای یکتامِد، کالاهای حراجی یکتامِد، حمل و نصب رایگان برخی از کالاها و … منجر به صرف هزینه کمتر برای خرید کالا می شود، ضمن اینکه به طور کلی هزینه هایی که برای خرید سنتی کالا پرداخت می کنید، فقط قیمت خود کالا نیست. هزینه های ایاب و ذهاب، حمل کالا و بسیاری از هزینه های دیگر که در مدل خرید سنتی برای خرید یک کالا متحمل می شوید و در مجموع موجب می شود هزینه خرید از یکتامِد بسیار پایین تر از خرید از بازار باشد.

کلیه کالاهای ارسالی توسط یکتامد با دقت کنترل و پس از اطمینان از سلامت ظاهری و فیزیکی ارسال میشود. قبل از رسید تحویل، مرسوله را بررسی و در صورت آسیب دیدگی فیزیکی و ظاهری بسته بندی یا خود محصول و یا محصولی اشتباه و غیر از سفارش خود، آنرا از پست، پیک و تیپاکس تحویل نگیرید و رسید را امضا نکنید. بلافاصله با یکتامد تماس گرفته و موضوع را گزارش کنید. قبول مرسوله از سمت شما و امضای رسید تحویل به منزله قبول صحت و سلامت سفارش از سوی شما میباشد.
پس از ثبت سفارش و پرداخت مبلغ آن، تا قبل از ارسال سفارش، از طریق هماهنگی تلفنی با یکتامد امکان لغو یا تغییر سفارش را خواهید داشت. در صورت ارسال سفارش، تغییر یا لغو سفارش تابع مقررات عودت کالا و با هماهنگی تلفنی با یکتامد خواهد بود.
مشتریان محترم به هر دلیلی از خرید خود منصرف شوند، از زمان ثبت سفارش هفت روز فرصت دارند کالای خریداری شده را عودت نمایند. یکتامِد تنها درصورتی درخواست مشتری مبنی بر بازگرداندن کالا را می‌پذیرد که کالای خریداری شده از بسته بندی اولیه خارج نشده و لیبل روی محصول جدا نشده باشد و همچنین بسته بندی و کارتن اصلی دستگاه سالم و بدون پارگی و آسیب و درج علامت و نوشته و مورد تایید کارشناسان فروشگاه باشد. امکان عودت کالا از طریق هماهنگی تلفنی و پس از تایید کارشناس یکتامِد خواهد بود و پس از عودت کالا، ظرف 24 ساعت کاری وجه پرداختی به حساب مشتری واریز خواهد شد. در چنین مواردی هزینه ارسال و عودت کالا بر عهده مشتری می باشد و این هزینه توسط فروشگاه اعلام می شود. امکان عودت کالاهای دیجیتال و برقی که روشن یا استفاده شده باشد مقدور نیست. تشخیص باز شدن و استفاده از محصول با کارشناس یکتامِد میباشد.