درباره یکتامد

جوراب واریس سیگواریس ترادیشنال ۵۰۴

فروشگاه یکتامد YektaMed، ارمغان محصولات پزشکی، سلامت و زیبایی

یکتامد YektaMed به عنوان فروشگاه مرجع تجهیزات پزشکی و زیبایی با بیش از دو دهه تجربه فروش حضوری، هم اکنون با پایبندی به اصول مشتری مداری، 7 روز ضمانت بازگشت کالا و تضمین اصالت کالا، همگام با فروشگاه‌های آنلاین معتبر جهان، کار خود را به عنوان بزرگ‌ترین فروشگاه تخصصی اینترنتی تجهیزات پزشکی و زیبایی ایران آغاز نموده است.

به محض ورود به سایت یکتامد YektaMed، با انبوهی از کالا در زمینه های پزشکی و سلامت و زیبایی در دسته بندی های تخصصی رو به رو می‌شوید که سهولت خرید را به ارمغان خواهد آورد. از جامعه پزشکی و درمانی، سالن های زیبایی و لاغری و ورزشی و عموم مردم، هر آنچه که نیاز دارید و به ذهن شما خطور می‌کند از تجهیزات کاملا تخصصی پزشکی و بیمارستانی و آزمایشگاهی تا تجهیزات و وسایل عمومی سلامت و زیبایی و مصرفی، در اینجا پیدا خواهید کرد. یکتامد YektaMed دقیقا یک بورس تجهیزات پزشکی و زیبایی آنلاین است که انواع و اقسام برندهای معتبر حوزه پزشکی و سلامت و زیبایی را در آن خواهید دید.  می توانید کلیه نیازهای تخصصی یک مطب، مرکز درمانی یا یک سالن زیبایی، لاغری، ورزشی یا منزل خود را تنها با چند کلیک سفارش داده و در کمترین زمان ممکن در محل تحویل بگیرید. مناسب‌ترین توصیف درباره یکتامد YektaMed ،بزرگ ترین بازار اینترنتی تجهیزات پزشکی، زیبایی، سلامت، مصرفی و آزمایشگاهی است، چرا که با قدم گذاشتن در آن می‌توانید، یک خرید اینترنتی لذت بخش، با قیمت مناسب و ارزان به همراه تخفیف ویژه در حراج ها را بدون چندین واسطه و فوری، تجربه کنید.

امروزه با پیشرفت های دیجیتال و گسترش اینترنت و آگاهی های همگانی در بستر شبکه های مجازی، مردم بیش از پیش به اهمیت سلامت و راه های پیشگیری از بیماری واقفند. با گسترش تجهیزات عمومی پزشکی و سنجشی و سهولت کاربرد آنها، مردم عادی براحتی با چند وسیله سنجشی ساده در منزل از بروز و پیشرفت بسیاری از نارسایی ها و بیماری ها به سرعت مطلع و از آنها در بهترین زمان، یعنی شروع آن، جلوگیری کرده و برای پیشگیری و درمان در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام میکنند.

یکتامد YektaMed با عرضه تجهیزات پزشکی عمومی که امروزه از ضروریات مهم هر خانه میباشد، راه را برای رسیدن به سلامت پایدار کوتاه نموده است.

انواع دستگاه های معتبر سنجش فشار خون و تست قند خون و تب سنج و اندازه گیری اکسیژن خون و …. همگی در یکتامد YektaMed با چند کلیک خریداری و در اسرع وقت به محل شما ارسال می شود.

کلیه نیاز های تخصصی جامعه پزشکی و درمانی کشور، اعم از مطب های پزشکی و مراکز درمانی و آزمایشگاه ها و مراکز توانبخشی و فیزیوتراپی و … همین طور تجهیزات تخصصی مورد نیاز سالن های زیبایی و لاغری در زیر مجموعه ها و دسته بندی های فروشگاه موجود میباشد. در صورت نیاز به اقلامی که هنوز در فروشگاه عرضه نشده، از طریق تماس تلفن یا ارسال فرم تماس، مشخصات کالا را بفرمایید، تا همکاران تامین کالای یکتامد در اسرع وقت کالای مورد نیاز شما را تامین کنند.